Datum Baan Resultaat Paard Pikeur Trainer
13 Aug. 2020 Aby ( koers 2 st.nr.4. 2140 meter) Katlin Way Scott Peter Untersteiner Peter Untersteiner
9 Aug. 2020 Mochenglabach ( kwali. 2 st.nr.2. 2100 meter) 1:17.4 Kathy Scott Michael Nimczyk Michael Nimczyk
7 Aug. 2020 Duindigt ( koers 6 st.nr.9. 1940 meter bandenstart) 1e plaatst 1:18.8 Faday Scott Rob de Vlieger Rob de Vlieger
1 Aug. 2020 Berlijn-Mariendorf ( koers 4 st.nr.6. 1900 meter) 4e plaatst 1:14.2 Jack Scott Rudi Haller Rudi Haller
29 juli 2020 Joure ( koers 4 st.nr.2. 1975  meter banden) 1e plaatst 1:21.4 I am Velten Scott Eline Janssen Henk Hamming
27 juli 2020 Tingsryd ( koers 7 st.nr.7. 1609 meter) uitg. Kaitlin way Scott Peter Untersteiner Peter Untersteiner
24 juli 2020 Wolvega ( koers 6 st.nr.8. 2100 meter) uitg. French Connection Cees Kamminga Cees Kamminga
19 juli 2020 Berlijn-Mariendorf ( koers 7 st.nr.8. 1900 meter) 3e plaatst 1:13.6 Faday Scott Rob de Vlieger Rob de Vlieger
18 juli 2020 Axevalla ( koers 11 st.nr.7. 1640 meter) ongeplaatst 1:11.5 Hummer Scott Rick Ebbinge Dion Tesselaar
15 juli 2020 Wolvega ( kwali.7 st.nr.2. 2100 meter )  voldoende 1:16.8 French Connection Cees Kamminga Cees Kamminga
14 juli 2020 Muchen-Daglfing ( koers 3 st.nr.2. 2100 meter) 2e plaatst 1:17.1 Jack Scott Rudi Haller Rudi Haller
13 juli 2020 Halmstad ( koers 2 st.nr.3. 2140 meter) ongeplaatst 1:16.2 Kaitlin Way Scott Johan Untersteiner Peter Untersteiner
12 juli 2020 Groningen ( koers 6 st.nr.3. 2300 meter) 2e plaatst 1:20.0 Kristy Scott Dion Tesselaar Dion Tesselaar
8 juli 2020 Duindigt ( kwal. 2 st.nr.3. 2000 meter) Onvoldoende Just Scott Carel Roodenrijs Carel Roodenrijs
28 juni 2020 Duindigt ( koers 7 st.nr.3. 2000 meter) 3e plaatst 1:17.2 Faday Scott Thomas Bos Rob de Vlieger
28 juni 2020 Munchen-Dagfing ( koers 2 st.nr.4. 2100 meter) ongeplaatst Alian Scott Christoph Schwarz Victor Gentz
26 juni 2020 Monchenglabach ( koers 14 st.nr. 7. 2100 meter) 5e plaatst 1:16.3 Iam Velten Scott Niels Jongejans Henk Hamming
24 juni 2020 Amal ( koers 10 st.nr.4. 2080 meter) 2e plaatst 1:13.2 Hummer Scott Robin Bakker Dion Tesselaar
21 juni 2020 Berlijn-Marienhof ( koers 8 st.nr.9. 1900 meter) 1e plaatst 1:14.6 Jack Scott Rudi Haller Rudi Haller
18 juni 2020 Wolvega  ( kwali 4 st.nr. 6. 2100 meter) 1:19.4 Kristy Scott Dion Tesselaar Dion Tesselaar
14 juni 2020 Hamburg ( koers 2 st.nr. 4. 1680 meter) 2e plaatst 1:12.9 Faday Scott Rob de Vlieger Rob de Vlieger
14 juni 2020 Hamburg ( koers 1 st.nr.3. 2200 meter) uitg. French Connection Cees Kamminga Cees Kamminga
11 juni 2020 Monchenglabach ( Koers 7 st.nr.10. 2100 meter) 5e plaatst 1:16.2 Iam Velten Scott Niels Jongejans Henk Hamming
11 juni 2020 Aby ( koers 8 st.nr.4. 1640 meter) 2e plaatst 1:11.3 Hummer Scott Robin Bakker Dion Tesselaar
5 juni 2020 Wolvega ( kwal. 7 st.nr. 3. 2100 meter) 1:16.7 French Connection Cees Kamminga Cees Kamminga
5 juni 2020 Wolvega ( kwal 6 st.nr.2.  2100 meter) 1:17.0 Velten Vancouver Hugo Langeweg jr. Hugo Langeweg jr.
7 juni 2020 Berlijn-Marienhof ( koers 1 st.nr.3. 1900 meter) 5e plaatst 1:17.9 Alian Scott Victor Gentz Josef Sparber
4 juni 2020 Aby ( koers. 6 st.nr.2. 2140 meter ) 2e plaatst 1:14.5 Hummer Scott Daisy Paling Dion Tesselaar
31 mei 2020 Baden ( koers.9 st.nr.9. 2100 meter) ongeplaatst 1;20.9 Hickory Scott H.Sykora H.Sykora
31 mei 2020 Muchen-Dagfling (koers.2 st.nr.5. 2100 meter) 3e plaatst 1:19.3 Alian Scott Josef Sparber Josef Sparber
30 mei 2020 Gelsenkirchen ( koers 12. st.nr..11. 2000 meter) ongeplaatst 1:18.2 I Am Velten Scott Niels Jongejans Henk Hamming
26 mei 2020 Dinslaken ( koers.5 st.nr.2. 2100 meter) 1e plaatst 1:16.4 Faday Scott Rob de Vlieger Rob de Vlieger
26 mei 2020 Dinslaken ( Kwal.2 st.nr.1. 2100 meter) 1:18.8 French Connection Cees Kamminga Cees Kamminga
24 mei 2020 Hamburg ( Kwal. st.nr.8. 2200 meter) uitg. Kathy Scott Robin Bot Thomas Holtermann
22 mei 2020 Muchen-Daglfing ( koers 5. st.nr.6. 2100 meter) 1e plaatst 1:16.9 Jack Scott Rudi Haller Rudi Haller
19 mei 2020 Straubing ( koers 1. st.nr.9. 1925 meter) uitg. Alian Scott Josef Sparber Josef Sparber
14 mei 2020 Dinslaken (Koers 6. st.nr.2. 2100 meter) 3e plaatst 1:15.9 Faday Scott Thomas Bos Rob de Vlieger
12 mei 2020 Muchen-Daglfing (Koers 7. st.nr.4. 2100 meter) 1e plaatst 1:18.3 Jack Scott Rudi Haller Rudi Haller
19 april 2020 Kalmar (koers 8. st.nr.8. 2140 meter met bandenstart) 3e plaatst 1:18.0 Katlin Way Scott Peter Untersteiner Peter Untersteiner
6 april 2020 Halmstad (koers 3. st.nr.1. 2140 meter met bandenstart) 1e plaatst 1:17.6 Kaitlin Way Scott Peter Untersteiner Peter Untersteiner
23 maart 2020 Halmstad (Kwal. 2180 meter met bandenstart) 1:19.6 Kaitlin Way Scott Peter Ingves Peter Untersteiner
15 maart 2020 Krieau ( koers 10. st.nr.10) ongeplaatst 1:18.4 Hickory Scott A. Kaarlenkaski H.Sykora
13 maart 2020 Mochenglabach ( koers 6. st.nr.3) 2e plaatst 1:15.7 I Am Velten Scott Ferry Hollander Henk Hamming
11 maart 2020 Wolvega ( koers 3. st.nr.2) 3e plaatst 1:14.5 Hummer Scott Eline Janssen Dion Tesselaar
8 maart 2020 Berlijn-Mariendorf ( koers 8. st.nr.5) 4e plaatst 1:17.4 Alian Scott Victor Gentz Victor Gentz
3 maart 2020 Munchen-Daglfing ( kwali. st.nr.8) 1:21.5 Jack Scott Christoph Fischer Rudi Haller
1 maart 2020 Alkmaar ( koers 6. st.nr.2) 4e plaatst 1:17.6 Faday Scott Thomas Bos Rob de Vlieger
23 feb. 2020 Mochengladbach ( koers 5. st.nr. 3) 4e plaatst 1:17.3 William Scott Wolfgang Nimczyk Micheal Nimszyk
23 feb. 2020 Berlijn-Marienhof ( koers 1. st.nr. 7) 4e plaatst 1:18.7 Alian Scott Victor Gentz Victor Gentz
21 feb. 2020 Wolvega ( koers 2. st.nr.7) 6e plaatst 1:18.7 Hummer Scott Dion Tesselaar Dion Tesselaar
16 feb. 2020 Berlijn-Karlshorst (koers 7. st.nr.1) ongeplaatst 1:19.3 Alian Scott Victor Gentz Victor Gentz
16 feb. 2020 Gelsenkirschen (koers 10. st.nr.8) 4e plaatst 1:16.4 Faday Scott Mariska Middelweerd Rob de Vlieger
12 feb. 2020 Gelsenkirchen (koers 3. st.nr.10) ongeplaatst 1:19.9 William Scott Micheal Nimszyk Micheal Nimszyk
9 feb. 2020 Dinslaken (koers 6. st.nr.5) 4e plaatst 1:16.3 Faday Scott Claudine van Dam Rob de Vlieger
26 jan. 2020 Monchenglabach (koers 7. st.nr.2) ongeplaatst 1:19.6 William Scott Theo Maassen Micheal Nimszyk
19 jan. 2020 Gelsenkirchen (koers 5. st.nr.10) 3e plaatst 1:16.4 Faday Scott Willem ten Brink Rob de Vlieger
19 jan. 2020 Gelsenkirchen (koers 4. st.nr.3) 2e plaatst 1:16.9 William Scott Robbin Bot Micheal Nymszyk
19 jan. 2020 Berlijn-Karlshorst (koers 7. st.nr.2) 4e plaatst 1:19.6 Alian Scott Sebastian Bril Kay Werner
17 jan. 2020 Wolvega (koers 1. st.nr.1) 2e plaatst 1.15:2 Hummer Scott Eline Janssen Dion Tesselaar
5 jan. 2020 Berlijn-Karlshorst (koers 7. st.nr.7) 3e plaatst 1.18:6 Alian Scott Andre Pogel Kay Werner
27 dec. 2019 Wolvega ( koers 5. st.nr.3) 4e plaatst Faday Scott Lotte de Vlieger Rob de Vlieger
25 dec. 2019 Berlin-Marienhof ( koers 1. st.nr.2) 5e plaatst 1:20.2 Alian Scott Kay Werner Kay Werner
20 dec. 2019 Wolvega ( koers 3. st.nr.3) 3e plaatst 1:14.9 Hummer Scott Eline Janssen Doin Tesselaar
16 dec. 2019 Gelsenkirchen ( koers 6. st. nr.2) 8e plaatst 1:16.4 Faday Scott Rob de Vlieger Rob de Vlieger
8 dec. 2019 Monchenglabach (koers 2. st.nr.5) 4e plaatst 1:17.8 Faday Scott Mariska Middelweerd Rob de Vlieger
7 dec. 2019 Wolvega (koers 2. st.nr.1) 2e plaatst 1:14.9 Hummer Scott Eline Janssen Dion Tesselaar
4 dec. 2019 Berlijn-Marienhof (koers 7. st.nr.3) 4e plaatst 1:16.4 William Scott Thomas Maassen Michael Nimszyk
2 dec. 2019 Dinslaken (koers 5. st.nr.12) ongeplaatst 1:20.8 Iam Velten Scott Niels Jongejans Henk Hamming
22 nov. 2019 Wolvega (kwal.) 1:15.9 Hummer Scott Dion Tesselaar Dion Tesselaar
17 nov. 2019 Berlijn-Mariendorf (koers 1, st.nr.6) 5e plaatst 1:17.4 Alain Scott Kay Werner Andre Pogel
10 nov. 2019 Gelsenkirchen (koers 12, st. nr.3) 2e plaatst 1:15.2 William Scott Wolfgang Nimszyk Michael Nimszyk
10 nov. 2019 Berlijn-Karlshorst (koers 4, st.nr.6) 4e plaatst 1:18.7 Alain Scott Sebastian Bril Andre Pogel
27 okt. 2019 Berlijn-Karlshorst (koers 6, st.nr.7) 3e plaatst 1:19.5 Alain Scott Kay Werner Andre Pogel
22 okt. 2019 Gelsenkirchen (koers 2, st.nr.9) 3e plaatst 1:15.3 William Scott Michael Nimszyk Michael Nimszyk
22 okt. 2019 Gelsenkirchen (koers 1, st.nr.5) 6e plaatst 1:18.3 Iam Velten Scott Niels Jongejans Henk Hamming
20 okt. 2019 Berlijn-Marienhof (koers 6, st.nr.3) 8e plaatst 1:18.6 Alain Scott Kay Werner Andre Pogel
11 okt. 2019 Wolvega (koers 4, st.nr.12) ongeplaatst Faday Scott Thomas Bos Rob de Vlieger
6 okt. 2019 Berlijn-Marienhof (koers 1, st.nr.4) 4e plaatst 1:18.7 Alain Scott Andre Pogel Andre Pogel
29 sep. 2019 Monchenglabach (koers 5, st.nr.6) 1e plaatst 1:17.7 IAm Velten Scott Niels Jongejans Henk Hamming
18 sep. 2019 Monchenglabach (koers 2, st.nr.6) 1e plaatst 1:16.6 William Scott Robin Bot Michael Nimszyk
15 sep. 2019 Bedburg-Hau (koers 2, st.nr.5) 4e plaatst 1:18.2 I Am Velten Scott Niels Jongejans Henk Hamming
14 sep. 2019 Bedburg-Hau (koers 4, st.nr.8) 7e plaatst 1:16.0 Faday Scott Rob de Vlieger Rob de Vlieger
8 sep. 2019 Gelsenkirchen ( koers 12, st.nr.8) 2e plaatst 1:17.1 William Scott Thomas Maassen Michael Nimszyk
1 sep. 2019 Jagersro ( koers 12, st.nr.1) ongeplaatst Faday Scott O.Kihlstrom Rob de Vlieger
24 aug. 2019 Monchenglabach (koers 11, st.nr.9) 2e plaatst 1:17.1 I Am Velten Scott Niels jongejans Henk Hamming
24 aug. 2019 Monchenglabach (koers 8, st.nr.8) 2e plaatst 1:17.1 William Scott Cathrin Nimczyk Michael Nimczyk
14 aug. 2019 Eenrum (koers 5, st.nr.8) ongeplaatst Come on Scott Mischa Brouwer Bas Crebas
11 aug. 2019 Dinslaken (koers 7, st.nr.3) 2e plaatst 1:19,2 I Am Velten Scott Niels Jongejans Henk  Hamming
4 aug. 2019 Berlijn-Marienhof (koers 13, st.nr.3) 2e plaatst 1:15,0 Jack Scott Rudi Haller Rudi Haller
2 aug. 2019 Berlijn-Marienhof (koers 9, st.nr.2) 5e plaatst 1:16,8 Faday Scott Thomas Bos Rob de Vlieger
2 aug. 2019 Berlijn-Marienhof (koers 3, st.nr.5) 2e plaatst 1:14,3 William Scott Thomas Mayr Michael Nimczyk
21 juli 2019 Berlijn-Marienhof (koers 2, st.nr.6) uitg. Jack Scott Rudi Haller Rudi Haller
20 juli 2019 Berlijn-Marienhof (koers 3, st.nr.9) uitg. Jet Scott Dion Tesselaar Dion Tesselaar
14 juli 2019 Muchen-Daglfing (koers 3, st.nr. 9) ongeplaatst 1:18,5 Gentle Scott Elisabeth Holl E.Holl
14 juli 2019 Monchengladbach (koers 11, st.nr. 8) 2e plaatst 1:14,5 Faday Scott Thomas Bos Rob de Vlieger
14 juli 2019 Monchengladbach (koers 3, st.nr. 2) 3e plaats 1:16,0 Faday Scott Thomas Bos Rob de Vlieger
16 juni 2019 Mariendorf (koers 1, st.nr. 4) 1e plaats 1:16,6 Jack Scott Rudolf Haller Rudi Haller
14 juni 2019 Wolvega (Kwali,) 1:17,2 Jet Scott Dion Tesselaar DionTesselaar
14 juni 2019 Wolvega 13.50 uur (koers 4, st.nr. 10) ongeplaatst 1:18,1 I Am Velten Scott N. Jongejans Henk Hamming